Isover Domo 160 mm 6,84 m²

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Stawebniny

• lambda 039,dostačující,pro mě rozměry vaty takové jaké potřebuji,delší než jiná balení
    • není samoaplikovatelná,musíte jí rukama pomoct na místo určení :-)

každý má jiné požadavky,mě tato vata vyhovuje rozměrově i izolačně,tepelně i akusticky.Cena také není tak hrozná

• , zakoupeno v nej-izolace.cz

Dostal jsem co jsem očekával!

• Dobrá manipulace.

Tento produkt mi byl doporučen odborníkem.Jsem s ním spokojen.Můžu jen doporučit

Produkt nemá žádné parametry.

skelná izolační vata balená v rolích, vhodná zejména pro montáž mezi krokve šikmých střech či stropní trámy a do konstrukcí suché výstavby jako jsou sádrokartonové příčky a podhledy, 0,039 W/m2.K

• , zakoupeno v Stawebniny

• není samoaplikovatelná,musíte jí rukama pomoct na místo určení :-)

• , zakoupeno v nej-izolace.cz

Dostal jsem co jsem očekával!

• Dobrá manipulace.

• , zakoupeno v Nejlevnejsiizolace.cz

• nenašel jsem, je pro mě důležitá zpracovatelnost.
    • je to již druhá zkušenost s Isoverem a jsem spokojený. Ursa ani Knauf mi nevyhovovaly z hlediska zpracovatelnosti. 50mm se rozpadá v ruce.

Isover drží pohromadě a je s ním super práce.

• , zakoupeno v Baushop.cz

• Dobrá izolace.
    • Trochu se práší skelná vlákna

Dobrá izolace s dobrou cenou.

• rychlost vyřízení objednávky
  • , zakoupeno v Baushop.cz

• Snadná manipulace

Výborná práce

• , zakoupeno v ISOOL, s.r.o.

• cena - kvalita

vše proběhlo v naprostém pořádku produkt i obchod můžu jen doporučit