Isover Domo 200 mm 5,4 m²

Produkt nemá žádné parametry.

• snadná manipulace
  • , zakoupeno v nej-izolace.cz

• Již dříve jsem tento typ používal a byl jsem spokojen.
  • , zakoupeno v nej-izolace.cz

• Dostal jsem co jsem očekával!
    • Při rozbalení balíku se často vata trhá a nebalí dle zadané tloušťky! U méně širokých pásů to nedělalo.

Dostal jsem co jsem očekával!

Produkt nemá žádné parametry.

Vše skladem, doprava za 4Kč. Role Isover DOMO jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), na nepochůzí stropní konstrukce. nD = 0,039 (W.m-1K-1) SKLADEM

• snadná manipulace
  • , zakoupeno v nej-izolace.cz

• Již dříve jsem tento typ používal a byl jsem spokojen.
  • , zakoupeno v nej-izolace.cz

• Dostal jsem co jsem očekával!

Dostal jsem co jsem očekával!

super

• kvalita

Dopročuji!

• , zakoupeno v Nejlevnejsiizolace.cz

• nenašel jsem
    • je to již druhá zkušenost s Isoverem a jsem spokojený. Ursa ani Knauf mi nevyhovovaly z hlediska zpracovatelnosti. 50mm se rozpadá v ruce.

Isover drží pohromadě a je sním super práce.

• dobře se poklada

Dobra izolace s rychlím položenim

• Cena, kvalita

Dobrá cena, kvalita

• vyhovující tepelný odpor

vyhovující parametry
    příznivá cena
    produkt byl dodán včetně dopravy zdarma
    doporučují ostatním zákazníkům
    k nákupu nemám výhrady